Chorwacja/Dla Seniora Hotel Dubravka HB

Chorwacja
Baśka Voda
autobus
2 posiłki dziennie
wycieczka Split+Trogir
noclegi tranzytowe

1799.00PLN
Ceny rezerwacji grupowych ustalane są indywidualnie, zgodnie ze sporządzoną kalkulacją. Limit miejsc w promocji "Wcześniej Taniej" wynosi od 3 do 7 miejsc na turnus.
Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie.

Terminy i ceny

Terminikona sortowania Zakwaterowanie Status Wolne miejsca Pobyt Cena
18.05.2015 - 31.05.2015
9 13 noclegów
1799 pln/osobę
Rezerwacja
14.09.2015 - 27.09.2015
9 13 noclegów
1999 pln/osobę
Rezerwacja
25.09.2015 - 08.10.2015
10 13 noclegów
1799 pln/osobę
Rezerwacja

Opis oferty

W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
 • w Chorwacji 2 posiłki dziennie: 11 śniadań, 11 obiadokolacji, 11 noclegów HB
 • 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami w Czechach
 • wycieczkę do Splitu i Trogiru (bilety wstępu opłacane są we własnym zakresie)
 • zajęcia Nordic Walking z instruktorem (należy posiadać własne kijki)
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 80 pln/os,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 euro/os./turnus, płatne w autokarze.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
 • Kup sobie spokój jest usługą, która pozwala Tobie bezkosztowo i bez podawania przyczyn zrezygnować z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. Koszt: 80 pln
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 zł/os.

Zakwaterowanie:

Hotel Dubravka*** - odnowiony hotel, położony w miejscowości Baśka Voda na Riwierze Makarskiej. Hotel dzieli od plaży około 30 metrów. Pokoje 2, 3 osobowe, w pokojach klimatyzacja (dodatkowo płatna 5 euro/dzień), łazienka oraz TV. Przed hotelem znajduje się bar oraz miejsce do posiedzenia. Położenie hotelu jest doskonałe do spacerów oraz uprawiania Nordic Walking.


Wyżywienie:

W Chorwacji: 11 śniadań, 11 obiadokolacji do wyboru z 3 dań. W trakcie noclegów tranzytowych w Czechach 2 śniadania.
Program ramowy:

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.


2 dzień - przejazd przez czechy, Austrię i Słowenię. Przyjazd do Chorwacji około godziny 20:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.


3 - 14 dzień wczasy dla seniorów w Baśka Voda, w hotelu Dubravka. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. Zwiedzanie Splitu i Trogiru. Podczas wypoczynku zajęcia Nordic Walking.


14 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.


15 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczonych.

 


Pozostałe informacje:

Kto może wyjechać na "Dla Seniora Hotel  Dubravka HB"?
Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu "Dla Seniora Hotel Dubravka HB" z Funclub'em. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Funclubu i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą „travel senior.”

Zwiedzanie
Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ciekawych wycieczek: Dubrovnik, Medjugorje, wodospady rzeki Krka. Ceny i opis wycieczek znajdują się powyżej, na niebieskim pasku - Wycieczki fakultat. 

Nordic Walking
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora co 2 dni.

Wpłaty
Rezerwacja wyjazdu potwierdzona jest wpłatą 50% wartości imprezy. Na 30 dni przed planowanym wyjazdem powinna zostać wpłacona II-ga rata również w wysokości 50% wartości imprezy.

Pogoda w Chorwacji

MIESIĄC 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
TEMPERATURA POWIETRZA W DZIEŃ (stop. C) 11 12 16 19 22 26 29 29 27 23 14 11

TEMPERATURA POWIETRZA W NOCY (stop. C)

5 6 8 10 13 17 20 20 18 14 9 6
TEMPERATURA WODY (stop. C) 13 13 13 15 17 21 24 25 24 21 17 15
LICZBA GODZIN SŁONECZNYCH (h) 5 6 6 7 8 9 10 9 7 6 5 4

Transport:

Droga do Chorwacji: wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Czech około godziny 20.00. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji i zakwaterowanie około godz. 20.00.
Droga do Polski: wyjazd do Polski w godzinach porannych, po śniadaniu. Przyjazd na nocleg tranzytowy około  godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.Wybierz: Galeria Filmy

See video
Hotel Dubravka***
See video
Dubrownik
See video
Hotel Dubravka***, Baśka Voda
See video
Dubrownik - zwiedzanie w styczniu
See video
Split
See video
Trogir
See video
Dubrownik
See video
Chorwacja

Wybierz: Galeria Filmy

Transport

(w nawiasie podana jest ilość wolnych miejsc)

Wycieczki fakultat.

UWAGA:
 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób 
 • Fish picnic nie jest dostępny dla hotelu Punta w Igrane

Dubrovnik - średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentlanymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiernie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II.
Cena: 45 euro/osobę

Split i Trogir - w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką.
Cena: 35 euro/osobę

Medjugorje - sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan.(Każdy z Turystów powinien obowiązkowo posiadać paszport).
Cena: 35 euro/osobę

Fish picnic - wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp: Hvar i Brać. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.
Cena: 30 euro/osobę

Wodospady rzeki Krka i Sibenik - jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzecze Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się. W drodze powrotnej zobaczymy Sibenik - metropolię wczesnosłowiańską, położoną u ujścia rzeki do Adriatyku. Wszystkie uliczki w centrum prowadzą w kierunku twierdzy, górującej nad miastem, z której rozpościera się wspaniała panorama miasta.
Cena: 50 euro/osobę
(w cenę wliczony bilet wstępu do Parku)

Mostar - Poćitelj (szlak turecki) - wycieczka śladami tureckiej przeszłości Bałkanów. Pocitelj to niewielka miejsowość w której znajduję się jeden z najlepiej zachowanych zespołów urbanistycznych z okresu dominacji tureckiej na terytorium Bośni i Hercegowiny. Nad miastem górują pozostalości średniowiecznej tureckiej twierdzy. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku. Zwiedzamy również: meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki oraz dzielnica Stara Carsija (tradycyjne warsztaty rzemieślnicze, restauracje z lokalną kuchnią, meczety, z których dobiegają głosy muezinów wzywających do modlitwy).
Cena: 40 euro/osobę

Rafting
Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece.
Cena: 30 euro/osobę

Przewodniki

Opinie

Moja opinia: Renata Olborska 21.12.2014

Hotel "Dubrawka" ma świetną lokalizację. Jest tam spokojnie a plaża po drugiej stronie cichej uliczki. Cudowna rezydentka Agata, zawsze uśmiechnięta i w każdej sprawie pomocna. Jedzenie przeciętne, ale głodni nie chodziliśmy. Autokar i kierowcy na "6". Obsługa taka sobie ale źle nie było. Ogólnie za całość dałabym 4+

Rodzaj urlopu:wyjazd dla seniora
Wiek:powyżej 55 lat
Długość podróży:powyżej 12 dni
Rok podróży:2014
Standard hotelu:
Obsługa:
Otoczenie hotelu:
Wyżywienie:
Standard pokoju:
Powiadom znajomego
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Inwestujemy w waszą przyszłość