Chorwacja/Dla Seniora Hotel Dubravka HB

Chorwacja
Baśka Voda
autobus
2 posiłki dziennie
wycieczka Split+Trogir
noclegi tranzytowe

1799.00PLN
Ceny rezerwacji grupowych ustalane są indywidualnie, zgodnie ze sporządzoną kalkulacją. Limit miejsc w promocji "Wcześniej Taniej" wynosi od 3 do 7 miejsc na turnus.
Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie.

Terminy i ceny

Terminikona sortowania Zakwaterowanie Status Wolne miejsca Pobyt Cena
18.05.2016 - 31.05.2016
10 13 noclegów
1799 pln/osobę
Rezerwacja
14.09.2016 - 27.09.2016
9 13 noclegów
1999 pln/osobę
Rezerwacja
25.09.2016 - 08.10.2016
9 13 noclegów
1799 pln/osobę
Rezerwacja

Opis oferty

W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
 • w Chorwacji 2 posiłki dziennie: 11 śniadań, 11 obiadokolacji, 11 noclegów
 • 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami w Czechach
 • wycieczkę do Splitu i Trogiru (bilety wstępu opłacane są we własnym zakresie)
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 80 pln/os,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 euro/os./turnus, płatne w autokarze.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
 • Kup sobie spokój jest usługą, która pozwala Tobie bezkosztowo i bez podawania przyczyn zrezygnować z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. Koszt: 80 pln
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 zł/os.

Zakwaterowanie:


Hotel Dubravka*** -  - najbardziej popularny hotel w Chorwacji wśród naszych klientów. Jego ogromną zaletą jest położonie: tuż przy pięknej plaży w miejscowości Baśka Voda na Riwierze Makarskiej, około 30 minut pieszo od znanej osady nadmorskiej: Breli, słynącej z pięknego wybrzeża i plaż oznaczonych niebieską flagą (najwyższy stopień czystości środowiska). Hotel oferuje pokoje 2, 3, 4 osobowe, w większości pokoi znajduje się klimatyzacja (dodatkowo płatna 5 euro/dzień), łazienka, TV. Na terenie hotelu dostępna jest restauracja oraz bar a holu głównym Wi-Fi.

Baśka Voda, gdzie leży hotel, z niewielkiej osady rybackiej stała się ważnym dalmackim kurortem. Położona jest na Riwierze Makarskiej, jednego z najpiękniejszych fragmentów wybrzeża adriatyckiego. Idealne miejsce na przygodę życia!!!! Czekają tam na Was miejsca ciekawe do zwiedzania jak i liczne kluby i bary, gdzie toczy się współczesne życie nocne. Do tego czyste i pełne fascynujących stworzeń morze - gratka dla nurków, rozgrzane słońcem plaże, a w tle imponujące szczyty pobliskiego masywu Biokova. Czy na wakacjach można marzyć o czymś więcej?


Wyżywienie:

 

W Chorwacji: 11 śniadań i 11 obiadokolacji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane do stołu. W trakcie noclegów tranzytowych w Czechach 2 śniadania.

 


Program ramowy:

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.


2 dzień - po śniadaniu przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Przyjazd do Chorwacji około godziny 20:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.


3 - 13 dzień wczasy dla seniorów w Baśka Voda, w hotelu Dubravka. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. Zwiedzanie Splitu i Trogiru.


13 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.


14 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczonych.

 


Pozostałe informacje:

Kto może wyjechać na "Dla Seniora Hotel  Dubravka HB"?
Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu "Dla Seniora Hotel Dubravka HB" z Funclub'em. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Funclubu i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą „travel senior.”

Zwiedzanie
Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ciekawych wycieczek: Dubrovnik, Medjugorje, wodospady rzeki Krka. Ceny i opis wycieczek znajdują się powyżej, na niebieskim pasku - Wycieczki fakultat. 


Pogoda w Chorwacji

MIESIĄC 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
TEMPERATURA POWIETRZA W DZIEŃ (stop. C) 11 12 16 19 22 26 29 29 27 23 14 11

TEMPERATURA POWIETRZA W NOCY (stop. C)

5 6 8 10 13 17 20 20 18 14 9 6
TEMPERATURA WODY (stop. C) 13 13 13 15 17 21 24 25 24 21 17 15
LICZBA GODZIN SŁONECZNYCH (h) 5 6 6 7 8 9 10 9 7 6 5 4

Transport:

Droga do Chorwacji: wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Czech około godziny 20.00. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji i zakwaterowanie około godz. 20.00.
Droga do Polski: wyjazd do Polski w godzinach porannych, po śniadaniu. Przyjazd na nocleg tranzytowy około  godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.Wybierz: Galeria Filmy

See video
Hotel Dubravka***
See video
Dubrownik
See video
Hotel Dubravka***, Baśka Voda
See video
Dubrownik - zwiedzanie w styczniu
See video
Split
See video
Trogir
See video
Dubrownik
See video
Chorwacja

Wybierz: Galeria Filmy

Transport

(w nawiasie podana jest ilość wolnych miejsc)

Wycieczki fakultat.

UWAGA:
 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób 
UWAGA:
 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób 

Dubrovnik - średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentlanymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiernie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II.
Cena: 50 euro/osobę

Split i Trogir - w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką.
Cena: 40 euro/osobę 

Medjugorje i Mostar - sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku. 
Cena: 60 euro/osobę

Fish picnic - wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp: Hvar i Brać. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.
Cena: 30 euro/osobę

Wodospady rzeki Krka i Sibenik - jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzecze Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się. W drodze powrotnej zobaczymy Sibenik - metropolię wczesnosłowiańską, położoną u ujścia rzeki do Adriatyku. Wszystkie uliczki w centrum prowadzą w kierunku twierdzy, górującej nad miastem, z której rozpościera się wspaniała panorama miasta.
Cena: 50 euro/osobę
(w cenę wliczony bilet wstępu do Parku)
Rafting

Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece.

Cena: 30 euro/osobę

Przewodniki

Opinie

Moja opinia: barbara 09.07.2015

Autokary i dojazd bardzo dobry. Kierowcy zasługują na pochwałę szczególnie z autokaru numer 13. Pan Krzysztof, opiekun grupy bardzo pomocny, obecny w kazdej chwili, zaangażowany, zasługuje na szczególne wyróżnienie. Przewodniczka P Agata - super przygotowana, z ogromną wiedzą o regionie i zabytkach.Serdeczna, miła, zaangazowana w pracę. Jedynym minusem było wyżywienie - szczególnie obiady.

Rodzaj urlopu:wypoczynek i zwiedzanie
Wiek:powyżej 55 lat
Długość podróży:9 dni
Rok podróży:2015
Standard hotelu:
Obsługa:
Otoczenie hotelu:
Standard pokoju:
Moja opinia: Zboinska Zofia 22.06.2015

Piekny kraj, posilki nieurozmaicone, rezydent super

Rodzaj urlopu:wyjazd dla seniora
Wiek:powyżej 55 lat
Długość podróży:1-2 dni
Rok podróży:2015
Standard hotelu:
Obsługa:
Otoczenie hotelu:
Wyżywienie:
Standard pokoju:
Moja opinia: Renata Olborska 21.12.2014

Hotel "Dubrawka" ma świetną lokalizację. Jest tam spokojnie a plaża po drugiej stronie cichej uliczki. Cudowna rezydentka Agata, zawsze uśmiechnięta i w każdej sprawie pomocna. Jedzenie przeciętne, ale głodni nie chodziliśmy. Autokar i kierowcy na "6". Obsługa taka sobie ale źle nie było. Ogólnie za całość dałabym 4+

Rodzaj urlopu:wyjazd dla seniora
Wiek:powyżej 55 lat
Długość podróży:powyżej 12 dni
Rok podróży:2014
Standard hotelu:
Obsługa:
Otoczenie hotelu:
Wyżywienie:
Standard pokoju:
Powiadom znajomego
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Inwestujemy w waszą przyszłość